twitter blog

GERİ TAKİP İLE KASIM YÖNTEMLERİ

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Twitter, İnstagram ve Facebook gibi platformlarda sıkça gördüğümüz geri takip yöntemi hakkında sizleri bilgilendirmek, yöntemleri anlatmak istiyoruz. Bu yöntemleri uygulamanız sizlere kolay bir şekilde takipçi kazanmanızı sağlayabilecek olduğunu unutmayınız. Yapmanız ve yapmamanız gereken yöntemleri sıralarsak;

  • Geri takipte esas olan şey belirli bir müddet takipten çıkmamadır. Nedeni ise sizi yeni takip eden kullanıcılar bunu fark edebilmekte, siz çıktığınız için onlarda çıkmaktadırlar. Bu yüzden 1-2 hafta takipten çıkmamanızda fayda var.
  • Bu maddemiz yapmamanız gereken bir istisnadır. Bu tür platformlarda hızlıca ve aralıksız bir şekilde milleti takip ederseniz en sonunda takip etme banı yersiniz. Duruma göre 1 haftayı kadar bulan bu banlara yakalanmamak için belirli aralıklarda takip etmelisiniz.
  • Geri takip işlemi yapan sayfalara başvurabilirsiniz. Bu sayfalar sayfa kasımı ile uğraştıkları için sizlerin de takipçi kazanmasında yardımcı olmaktadırlar. Bu sayfaları takip edenleri takip ederek geri takip bekleyebilirsiniz.
  • Geri takip işlemi yapan kişilerin paylaşımlarının altına gt, geri takip yap, takip edene hemen dönüyorum veyahut takip et dönüyorum yazarak diğer geri takip yapanların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kendi sayfanızda geri takipçilere özel yazılar yazarak veyahut paylaşarak geri takip sayfası olduğunuzu belirtebilirsiniz.

Bu yöntemler sayesinde kolay bir şekilde takipçi kasabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir