twitter blog

TWİTTER BOT TAKİPÇİ SATIN ALMA

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Günümüzün kitlesi en yüksek olan sosyal medya platformu Twitter’da kullanıcıların en büyük şikayeti kolayca takipçi kazanamamaları. Bu yüzden bir takım yolları deniyorlar ancak sonuç alamıyorlar. Bu sorunu çözmek son zamanlarda artık daha da kolaylaştı.

Bot takipçi satımı yapan panellerden bot takipçi alarak takipçi sayınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Alacağınız takipçilerin fiyat/kalite oranına göre kalıcılığını unutmayın. Paraya kıyarak kaliteli takipçi alıp düşme yaşatmamakta sizin elinizde. Takipçi sayınızın fazla olması organik takipçileri de size çekebilir. Nasıl mı? Eğer küçük de olsa bir kitleniz var, paylaşımlarınız insanlar tarafından beğeniliyorsa profiliniz deki takipçinin fazla olması ile insanlarda kaliteli bir profil imajı çizebilirsiniz. Bu sayede hem bot hem organik takipçi kazanabilirsiniz.

Peki aklınızdaki en büyük soru şu oluyor sanırım: Ben takipçiyi nerelerden satın alabilirim? Bu sorunun cevabı oldukça basit. İnternete twitter takipçi satın al yazarsanız karşınıza bir sürü SMM paneli çıkmaktadır. Size güven veren ve fiyatları uygun olan bir firma ile çalışabilirsiniz. Ayrıca forumlarda reklam yapan panelleri takip ederek de bu işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Düşme oranının az olduğu panelleri tercih ederseniz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Ancak şunu unutmayın. Bot takipçi normal olarak sadece takipçi sayınızda fazlalık olarak görülür. Gönderilerinizi beğenemez ve profilinize giremezler. Bunu bilerek işlem yapmanızı öneririz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir