twitter blog

TWİTTER GERİ TAKİP YAPMA (GT)

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Twitter’daki bir diğer kolay takipçi kasma yöntemimiz ise geri takip (gt) ile kasmadır. Hızlı bir şekilde istediğiniz kitleye ulaşmak istiyorsanız bu konuda yapmanız gereken çok basit. Sizi takip edenleri takip edebilirsiniz. Ayrıca gt işlemi yapan sayfalara yorum yapıp kullanıcılarını takip etmek de size büyük sayıda takipçiler kazandıracaktır. Bu konuda bir sürü geri takip işlemi yapan sayfa var ve gündelik olarak yüzlerce geri takip sayesinde takipçiler kazanabilmektedirler.

Geri takipte esas olan en büyük şeylerden biri karşıdaki kişiyi takip edip hemen çıkmamanızdır. Unfallow olarak adlandırılan bu olay kazandığınız takipçilerde düşmelere sebep olabileceğini unutmayın.

Ayrıca şunu önerirsek uygun olacağını düşünüyoruz. Geri takip ile kasım yaptınız ve istediğiniz kitlelere ulaştınız. Bunun ardından belli bir süre geçmesini bekleyin. Bu süreyi 1 haftadan az tutmamanızı tavsiye ederiz. Bu süre zarfında asla takipten çıkmayın ve paylaşım yapmaya devam edin. Düşündüğünüz süre bittiğinde ise geri takip ile kastığınız kişilerin hesaplarını takipten çıkın. Bu sayede profiliniz düzenli bir hal alacak, organik olarak kasılmış havası verecektir.

Ancak geri takip yaparken aceleci olmayın. Twitter’ın güçlü sistemi tarafından takip etme banı yiyebilir, birkaç gün hiçbir takip işlemi yapamazsanız. Bu yüzden kontrollü bir şekilde geri takip yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. İyi takipleşmeler…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir