twitter blog

TWİTTER KOLAY BİR ŞEKİLDE TAKİPÇİ KAZANMA

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Günümüzün en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu olan Twitter, kullanıcılarına sunduğu özellikler ile kullanıcıları kolay bir şekilde kendisine bağlamaktadır. Her geçen gün artan aktif kitlesi ile Twitter, günde binlerce konunun açılmasına ev sahipliği yapmaktadır. Kullanıcılarının haklarını ve kendi kişisel haklarının korunması amacıyla diğer platformlar gibi üye olma zorunluluğu mevcuttur. Üye olduktan sonra Twitter’ın o eşsiz sitesine girebilmektesiniz. Üyelikten sonra giriş yaptığınızda profilinizi uzun süre az kişi takip ediyor olur. Arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile takipçi sayınız aman aman artmaz. Eğer kısa sürede büyük kitlelerde takipçiye ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit.

Profiliniz için bir veya birkaç içerik oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz içeriklere uygun paylaşımlar yapmanız belirlediğiniz kitlenin oluşmasında etkili olacaktır.

Paylaşacağınız tweetleri kısa ve öz tutmaya özen gösterin. Uzun ve saçma yazılar okunmaya değer olmayan yazılardır ve kimse okumak istemez.

Saldırgan ve her şeye muhalif davranışlarda bulunmanız kitlenizi büyük etkide etkiler. Dikkatli olmalısınız.

Her gün veyahut gün aşırı tweet atmayı unutmayın. Size bağlı olan kitlenizi unutmak takipçi sayınızda düşüşe sebep olabilir.

Profilinizi insanların ilgisini çekecek hale getirebilirsiniz.

Sizi takip eden insanları takip ederseniz (GT = Geri Takip) bu şekilde de kolayca takipçi kasabilirsiniz.

 

Belirttiğimiz yolları deneyerek kolay bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Büyük platformlardan biri olan Twitter’da kitle sahibi olmak istiyorsanız yapacaklarınız sadece bundan ibarettir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir