twitter blog

TWİTTER TAKİPÇİ HİLESİ NASIL YAPILIR?

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Günümüzde zamanımızı en fazla geçirdiğimiz internet üzerinden bazı platformlar sayesinde zamanımızı eğlenerek, bir şeyler öğrenerek geçirebiliyoruz. Bu platformların sayısı son yıllarda öylece arttı ki telefonlarımızın depolama alanları bu platformların uygulamaları ile dolmakta. Bunlar içerisinde en başarılı olan ve gündem veyahut hayatımız gibi önemli yazıların paylaşıldığı Twitter’ı örnek verebiliriz. Twitter sayesinde arkadaşlarınız veya sizi takip edenleriniz için tweetler atabilir karşılıklı bir şekilde konuşarak dilediğiniz konularda paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Twitter gibi birçok platform kişisel verilerini korumak adına sizden sitesine kaydolmanızı ister ve üye girişi ile sistemlerine ulaşma imkanı vermektedir. Bunun için ilk önce bir hesap oluşturmalı ardın da hesabınıza girerek ünlü veyahut aile, akraba ve arkadaşlarınızı takip edip sohbet edebilirsiniz. Ancak istediğiniz kitlelerde takipçiye ulaşamıyorsanız bunu sağlamanın garanti ve kolay iki yolu mevcuttur. Derlediğimiz bu iki önerilerimizi izninizle size sunalım:

  • İnternet üzerinden Twitter takipçi hilesi yazar iseniz karşınıza bir süre panel çıkmaktadır. Bu panellere giriş yaparak kolay bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Panellerdeki işleyiş mantığı panel içerisinde bulunan diğer kullanıcıların (user) sizi takip etmesidir. Ancak panellere giriş yaptığınız anda sizde başkalarını takip etmek için izin vermiş olursunuz ve sizde user kategorisine girmiş olursunuz. İstediğiniz zaman Twitter hesabınızın şifresini değiştirmeniz gerektiğini unutmayınız.
  • Büyük forum sayfalarından Twitter takipçisi satın alabilirsiniz. Her ne kadar bu da Twitter takipçi hilesine girmiyormuş gibi olsa da forum da satış yapanların da panelleri mevcut ve bu şekilde gönderim sağlıyorlar. Ayriyeten genelleme yapmamak lazım olduğunu belirteyim. Sosyal medya uzmanları tarafından hesaplarınız güvenilir bir şekilde organik takipçi yoluyla da istediğiniz kitleye ulaştırılabilir.

Bu iki yöntemin de etkili olduğunu söylemek lazım. Ancak ilk yol da hesabınızın güvenliği için şifrenizi değiştirmeniz gerektiğini unutmayınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir