twitter blog

TWİTTER TAKİPÇİ HİLESİ

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Günümüzün en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu olan Twitter, kullanıcılarına sunduğu özellikler ile kullanıcıları kolay bir şekilde kendisine bağlamaktadır. Her geçen gün artan aktif kitlesi ile Twitter, günde binlerce konunun açılmasına ev sahipliği yapmaktadır. Kullanıcılarının haklarını ve kendi kişisel haklarının korunması amacıyla diğer platformlar gibi üye olma zorunluluğu mevcuttur. Üye olduktan sonra Twitter’ın o eşsiz sitesine girebilmektesiniz. Üyelikten sonra giriş yaptığınızda profilinizi uzun süre az kişi takip ediyor olur. Bu az gözüken takipçi sayınızı arttırmak için kolay yöntemler mevcut.

Birincisi güvenilir forumlarda sosyal medya uzmanları tarafından organik takipçi kastırabilirsiniz.

İkincisi aynı forumlarda iş yapan panel sahipleriyle iletişime geçerek panellerindeki bot veyahut aktif user (kitle) ile sizlere sunduğu fiyatlar ile istediğiniz miktarda takipçi kazanabilirsiniz.

Üçüncüsü ise güvenilir olmamakla beraber internete Twitter takipçi hilesi yazıldığında çıkan panellerdir. Bu panellere üye girişi yaparak size sağlanan krediler çevresinde takipçi vs. kazanabilirsiniz. Ancak işlemlerinizin ardından hesabınızın şifresini değiştirmeniz de fayda olduğunu unutmayınız.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, bir başka yazımızda görüşmek üzere.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir