twitter blog

TWİTTER TAKİPÇİ NASIL KASILIR?

By admin on Temmuz 4, 2020 0 Comments

Günümüzde zamanımızı en fazla geçirdiğimiz internet üzerinden bazı platformlar sayesinde zamanımızı eğlenerek, bir şeyler öğrenerek geçirebiliyoruz. Bu platformların sayısı son yıllarda öylece arttı ki telefonlarımızın depolama alanları bu platformların uygulamaları ile dolmakta. Bunlar içerisinde en başarılı olan ve gündem veyahut hayatımız gibi önemli yazıların paylaşıldığı Twitter’ı örnek verebiliriz. Twitter sayesinde arkadaşlarınız veya sizi takip edenleriniz için tweetler atabilir karşılıklı bir şekilde konuşarak dilediğiniz konularda paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Twitter gibi birçok platform kişisel verilerini korumak adına sizden sitesine kaydolmanızı ister ve üye girişi ile sistemlerine ulaşma imkanı vermektedir. Bunun için ilk önce bir hesap oluşturmalı ardın da hesabınıza girerek ünlü veyahut aile, akraba ve arkadaşlarınızı takip edip sohbet edebilirsiniz. Ancak paylaştığınız yazıları gören takipçi sayınızın az olduğundan dert yanıyorsanız sizlere bir takım tavsiyelerimiz var bunlara uyarsanız kolay bir şekilde Twitter takipçi kasabilirsiniz. Derlediğimiz önerilerimizi izninizle size sunalım:

  • İlgi alanınızı belirleyerek kendinize özgü, kişisel profiller oluşturmalısınız.
  • Belirlediğiniz ilgi alanları doğrultusunda diğer insanların beğenebileceği yazıları tweet atın.
  • Yazılarınızda bilgi, içerik ve mizah içermesine dikkat edinç Bunlar kullanıcıları etkilemekte olup sizin için etkileşim çekebilecektir.
  • Tweetlerinizi atarken kısa tutmayı unutmayın. Uzun ve düz yazılar okunmaya değer bulunmamakta ve etkileşim alamazsınız.
  • Gündelik olarak güzel içerikler çıkarın. Kendinizi bu konuda unutturmayın. Şunu bilmelisiniz ki büyük kitlelere sahip olan hesapların sahipleri gündelik olarak içerik oluşturmakta bu sayede takipçi kazanmaktadırlar.
  • Kare işaretini (#) düzgün kullanmanızda fayda var. Ancak bu demek olmuyor ki sürekli kullanmanız gerekmiyor. İnsanları rahatsız etmeden bu fonksiyonu kullanmak sizin kitlenize büyük yararlılık sağlayacaktır.

 

Sizler için naçizane hazırladığımız önerilere uyarsanız kolay bir şekilde istediğiniz kitlelere ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir